Великий тренінг-хол

Великий тренінг-хол

На 45 місць

Замовити зал

Тренінг-хол №304, 45 місць

Великий тренінг-хол – чудовий універсальний майданчик для компактного проведення івентів. В одному приміщенні ми організуємо для вас і місце для лекції, тренінга або аудиторних занять, і простору зону відпочинку.

Подивитися варіанти трансформації залу

послуга надається за окрему плату.

Вартість та акційні пропозиції

Зверніть увагу – з 1 вересня ціни змінюються

450 ₴за годину

Базова пропозиція

  • Мінімальне замовлення від 3 годин
  • Час з 9:00 до 21:00 у будь-який день тижня
Орендувати
Скидка-33%
3600 ₴за день

Спеціальна пропозиціяНайкраще співвідношення ціна/якість

  • 12 годин оренди за ціною 8 годин
  • Час з 9:00 до 21:00 у будь-який день тижня
Орендувати
900 ₴за годину

Нічний час

  • Замовлення від 1 години додатково до основного часу
  • Час з 6:00 до 9:00 та з 21:00 до 24:00 у будь-який день тижня
Орендувати
Доступ до інтернету, очищена вода та стакани надаються безкоштовно!
Детальніше про зал

детальна інформація

Великий тренінг-хол – чудовий універсальний майданчик для компактного проведення івентів. В одному приміщенні ми організуємо для вас і місце для лекції, тренінга або аудиторних занять, і простору зону відпочинку. За вашим бажанням у зоні відпочинку ми встановимо столи для кава-паузи або легкого фуршету. Комфортна чисельність до 30 або 45 чоловік, в залежності від варіанта трансформації.
Приміщення умовно розділено на дві рівні частини – площа кожної 50 квадратних метрів. При двосекційному варіанті трансформації одна з зон використовується для роботи, інша – для відпочинку. За вашим запитом ми комплектуємо робочу зону необхідною кількістю столів та розташовуємо їх на ваш розсуд – я великий стіл для нарад, по периметру, у вигляді аудиторії та ін. Зони відокремлюються мобільною меблевою системою оригінального дизайну. У конструкції шафи та на протилежній стіні передбачені електричні розетки. Ви можете використовувати їх для підключення техніки, коли лекційна частина зала обладнується у вигляді комп’ютерної аудиторії.
Тренінг-хол №304 також можна використовувати як єдине приміщення з великим проекційним екраном. Меблева система зміщується під одну зі стін та ви отримуєте зал площею у 100 квадратних метрів. Ми встановлюємо необхідну кількість стільців для гостей, а також стіл або трибуну для спікера. Зона кава-брейків у цьому випадку також знаходиться у приміщенні. Вона зручно розташовується уздовж поздовжньої стіни залу, з боку вхідних дверей. Обидві частини природним чином поділяються колонами і органічно доповнюють одна одну.
За вашим бажанням встановимо мультимедійний проектор на мобільній підставці з подовжувачем електромережі та необхідними кабелями для підключення до комп’ютера. Якщо івент передбачає аудіосупровід, у вашому розпорядженні стереоколонки зі стандартним підключенням у гніздо 3,5 мм.
Верхній одяг та особисті речі гостей на час занять розміщуються на містких мобільних вішалках з необхідною кількістю плічок та широкими нижніми полицями. У холі передбачено місце для реєстрації. В очікуванні гостей ви можете увімкнути гарну музику. Із турботою про ваш комфорт, ми доповнили інтер’єр картинами і квітами.
Кілька варіантів освітлення дозволять вам підібрати комфортний для ваших гостей режим. У залі використовуються немерехтливі світлодіодні світильники. Вони не втомлюють очі та не створюють наведень на аудіопристрої. Температура в приміщенні регулюється двома кондиціонерами. За вашим бажанням ми можемо надати підлогові вентилятори.

Замовити зал ви можете за телефоном:

Організація харчування

Кава-брейк

Фуршет

Бенкет

Дізнатися детальніше
Обладнання та матеріали

які ми надаємо

Комплекти для кава-пауз

Фліпчарти та канцтовари

Проектори та ТВ-панелі

Ноутбуки та камери

Послуги

які ми надаємо

Кейтеринг

Конференц-сервіс

Ламінація документів

Друк та копіювання

Забронювати конференц-зал:

Залиште ваші контакти, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом

Зворотній дзвінок