Оренда залів Центр

  • м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г
  • (099) 600-2525
  • (096) 445-3184
  • parle.centre@gmail.com
  • Зворотний дзвінок

Великий конференц-зал

Зал площею 200 квадратних метрів. У вартість оренди залу входить окрема кімната для організації кава-паузи. Зал оснащений проектором екраном і двома телевізорами. Ідеально підійде для конференцій, тренінгів, майстер-класів.

Малий конференц-зал

Це приміщення площею 102 кв. м. У центрі залу знаходиться місце для оратора. Проекційний екран розташований на сволока. Зал оснащений проектором, екраном, аудіо системою, кондиціонер. Присутній окрема лаунж-зона зі зручними диванами для організації кава-пауз.

Великий тренінг-хол

Зал площею 100 квадратних метрів розділений на дві зони мобільного стінкою, за допомогою якої можна з легкістю змінити формат приміщення. Зал містить все необхідне обладнання для проведення тренінгів високого класу. Ідеально підійде для організації тренінгів та корпоративних заходів.

Малий тренінг-хол

Зал площею 68 квадратних метрів оснащений інтерактивною і коркової дошкою. Колірна гамма інтер’єру в своєму розпорядженні до легкій і невимушеній обстановці. Ідеально підходить для майстер-класів, тренінгів та переговорів.

Комп’ютерні аудиторії

Аудиторії підходять для корпоративного навчання, вивчення нових програм для співробітників вашої компанії. Оснащені комплектом комп’ютерів або ноутбуків до 12 штук, а також кондиціонером і маркерной дошкою.

Кімната перемовин

Представницька кімната для корпоративних зустрічей і переговорів, оснащена необхідним обладнанням для презентації ваших проектів і ідей. Також, для вашого комфорту, є кондиціонер, шафа-купе, зручні крісла і дивани.

Замовити зворотній дзвінок:

Залиште ваші контакти, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Зворотний дзвінок